Vichy dercos densi-solutions restoring thickening balm *150ml

Vichy Dercos Densi-Solutions Restoring Thickening Balm 150 ML

Lekë 2,500.00
Title:  
Zbutës dendësues për flokët.

150 ML

Vichy Dercos Thickening Balm është një zbutës i cili vepron në skalpin e kokës duke përmirësuar cilësinë e flokëve dhe duke i lënë ato të hidratuara.

  • Vepron në fibrat e flokut duke e shndërruar flokun në më të fortë, më të trashë, plot shëndet si dhe më të rigjeneruar.
Të aplikohet në flokë të lagur, lëreni të veprojë për një minutë dhe shplajeni.

Shiko edhe