Vichy dercos densi-solutions thickening shampoo *250ml

Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo 250 ML

Lekë 2,050.00
Title:  
Shampo dendësuese për flokët.

250 ML

Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo, pastron dhe zbut flokët duke I bërë ata më të fortë dhe më me volum. 
  • Fuqia volumizuese e floksanit dhe rhamnozës eleminojnë papastërtitë nga skalpi duke e lënë flokun të pastër, të shëndetshëm, dhe të fortë.
  • Pa paraben.
Aplikoni shampon ne skalp dhe ne flokë. Masazhojeni dhe me pas shplajeni.

Shiko edhe