Vichy Dercos Energising Stimulating Shampoo*200 ML

Vichy Dercos Energising Stimulating Shampoo*200 ML

Lekë 2,050.00
Title:  
Shampo trajtuese me Aminexil kundër rënies së flokëve.

200 ml

Shampo energjizuese e dizenjuar për trajtimin e hollimit dhe rënies së flokëve.

Vichy Shampo redukton shkallën e rënies së flokëve dhe ruan densitetin e flokëve. I lë flokët të ushqyer, të rivitalizuar dhe të forcuar nga rrënja deri tek majat. Formula ushqyese e kësaj shampo është e pasur me molekulën e patentuar Aminexil dhe me vitaminat PP, B5 dhe B6.

  • Riforcon dhe ushqen flokët nga rrënja deri tek majat.
  • Redukton shkallën e rënies së flokëve.
  • E testuar nën kontroll dermatologjik.
  • Formulë hipoalergjike.
  • E pasuruar me Ujin Mineral Termal Vichy.

Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht, lëreni të veprojë për pak minuta. Shpëlani flokët me ujë të bollshëm.

Shiko edhe