Vichy Dercos Anti-Dantruff Deep Purifying Shampoo * 250 ML

Vichy Dercos Anti-Dantruff Deep Purifying Shampoo * 250 ML

Lekë 2,050.00
Title:  
Shampo eksfoliuse kundër zbokthit për flokë të yndyrshëm.

200 ML

Vichy Dercos Micro Peel Anti-Dandruff Scrub Shampoo është një shampo eksfoliuese posaçërisht e formuluar kundër zbokthit për flokë normal në të yndyrshëm.
  • Përmban acid salicilik I cili zbut dhe heq zbokthin nga skalpi, si dhe esencën e farave të kajsisë të cilat bëjnë eksfolim të skalpit.
  • Tekstura freskuese jep një ndjesi lehtësuese nga kruajtja ndërkohë që lan dhe pastron flokun i cili fiton një volum natyral. 
Aplikoni shampon në skalp dhe në flokë. Përhapeni nga rrënja drejt majave. Lëre të veprojë për 3 minuta dhe shplajeni.

Shiko edhe