Vichy Stress Resist Anti-Transpirant 72H * 50 ML

Lekë 1,830.00
Title:  
Antidjersë intensive për 72 orë.

50 ml

Antidjersë intensive e cila rregullon djersitjen për 72 orë, madje edhe në situata stresuese.
I përshtatshëm për meshkujt dhe femrat që djersijnë intensivisht dhe që kërkojnë një produkt që kombinon efektivitetin me ndjeshmërinë e lëkurës. 
Antidjersa është e pasur me ujë termal Vichy, e cila ka efekt qetësues, gjallërues dhe rigjenerues për lëkurën dhe minerale absorbuese, Perspicalm, të cilat bëjnë të mundur rregullimin e djersitjes.
  • Efekt i përforcuar pas çdo aplikimi të ri.
  • Thahet shpejt por nuk bëhet ngjitëse.
  • Rehati dhe mbrojtje optimale deri në 72 orë.
  • Pa paraben dhe ftalate. 
  • Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik.

Efikasiteti i deodorantit është mbi 72 orë. Vendoseni çdo ditë në sqetulla të pastra dhe të thata.

Shiko edhe