Vichy Traitement Creme Anti-Transpirant 7 Jours* 30 ML

Lekë 1,830.00
Title:  
Krem deodorant kundër djersitjes së tepërt.

30 ml

I krijuar nga laboratorët Vichy, ky deodorant në formë kremi është formuluar nga përbërës aktivë të zgjedhur me kujdes për të luftuar në mënyrë efektive djersitjen e tepërt.
Deodoranti vepron drejtpërdrejt dhe aktivisht në poret e djersës.

Rezultati: sqetullat tuaja janë të mbrojtura për 7 ditë dhe falë kësaj formule inovative, djersitja zvogëlohet ndjeshëm javë pas jave.
  • Teksturë e këndshme dhe e njëtrajtshme: larg deodorantit tradicional, ky krem i butë shkrihet në lëkurë dhe ju ofron një aplikim të këndshëm dhe të rehatshëm.
  • Kremi garanton përdorim efektiv dhe pa njolla të bardha në rroba falë një strukture që depërton shpejt.
  • Hipoalergjik: i testuar nën kontrollin dermatologjik, respekton filmin hidrolipid të epidermës falë formulës së tij shumë tolerante dhe kujdeset për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe më të ndjeshmet.
Merrni një sasi të kremit deodorant dhe vendoseni  në sqetulla të pastra dhe të thata.
Java e parë: aplikoni kremin të hënën, të martën, të mërkurën dhe të enjten.
Java e dytë: e hënë, e mërkurë dhe e premte.
Më në fund, java e tretë: aplikoni deodorantin vetëm të hënën dhe të martën.

Shiko edhe