Youth Lab CC Complete Cream Combination_Oily Skin SPF 30 * 50 ML

Lekë 3,690.00
Title:  
Krem mbrojtës me ngjyrë me Spf 30 për lëkura mikse dhe të yndyrshme.

50 ml

CC Complete Cream SPF 30 është një krem me ngjyrë me një teknologji multifunksionale, që ofron mbulim uniform dhe normalizon ngjyrën e lëkurës duke ofruar një efekt mat në lëkurat mikse dhe të yndyrshme. Formula e avancuar me Unilucent, rikthen pamjen rinore të lëkurës, elasticitetin dhe shkëlqimin e munguar. Vitamina PP hidraton, rregullon nivelet e melaninës dhe jep mbrojtje të lartë nga rrezatimi UV dhe radikalet e lira.

Përbërësit aktivë:

  • Ekstrakti bimor bioaktiv Uniluchent, ofron shkëlqim dhe rrezatim për lëkurën.
  • Vitamina PP (B3) tonifikon, hidraton dhe rregullon diskolorimin.
  • Filtrat e dielli me spektër të gjërë, ofrojnë mbrojtje të lartë ndaj rrezatimit UVA & UVB.
  • Bentonite dhe Silica përthithin yndyrën e tepërt dhe matifikojnë lëkurën.

-Testuar dermatologjikisht, nuk shkakton kruarje, pa paraben dhe gluten.

-Me pigmente me origjinë minerale. 

-Ideale për lëkura të yndyrshme.

Aplikojeni kremin çdo ditë, në mëngjes dhe / ose në mbrëmje, në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Mund të përdoret në vend të / ose si bazë për make-upin.

Shiko edhe