Bioscalin Oil Shampoo Fortificante * 200 ML

Bioscalin Oil Shampoo Fortificante * 200 ML

Lekë 1,560.00
Title:  
Shampo e përshtatshme për skalp të ndjeshëm, e cila ndihmon në jetëgjatësinë e flokëve.

200 ml

Pharmawest Brands

Bioscalin Oil Shampoo Fortificante është shampo specifike për lëkurën e ndjeshme të kokës. 

Teknologjia e saj inovative Active-Care jo vetëm pastron duke respektuar filmin hidrolipidik, por vepron në mënyrë aktive duke forcuar mbrojtjen e kokës së ndjeshme dhe duke lehtësuar simptomat e irritimit. 

Baza pastruese jo vajore që përmban ky produkt është e ngjashme me strukturën keratinike të flokëve: është në gjendje të pastrojë butësisht nga papastërtitë, pa dëmtuar skalpin. 

Formuluar me Cronobiogenina, e cila ndihmon në jetëgjatësinë e flokëve dhe përbërës aktivë me veprim antioksidues të cilët mbrojnë nga stresi oksidativ i shkaktuar nga faktorë të jashtëm (produkte kozmetike, UV).

  • Aplikoni produktin në flokë të lagur, shkumojeni dhe lëreni për disa minuta. 
  • Më pas shpëlajeni. 
  • I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Shiko edhe