Caudalie Obsession The Des Vignes

Caudalie Obsession The Des Vignes

Lekë 3,770.00
Title:  
Seti i trupit me aromën më të këndshme.

-

Caudalie Obsession The Des Vignes- Seti i trupit me aromën më të këndshme.

  • L'Eau Fraîche Thé des Vignes 50 ml: 
Thé des Vignes Eau Fraîche është një ujë i parfumuar veçanërisht i butë dhe sensual. Gjurma e saj ngjall nota epshore të myshkut të bardhë, nerolit dhe xhenxhefilit, të mbushura me lule portokalli dhe jasemini. 
  •  Thé des Vignes Shower Gel 50ml - FREE:
Pa sapun dhe me tolerancë të lartë, pastron butësisht dhe e lë lëkurën me aromë delikate. 
  • Thé des Vignes Hand and Nail Repair Cream 30ml - FREE:
Ushqen dhe riparon duart e thata pa efekt yndyre, duke i mbrojtur ato nga dehidratimi dhe agresionet e jashtme. Ndjesitë e shtrëngimit qetësohen, lëkura është më e butë dhe thonjtë dhe kutikulat forcohen.

Shiko edhe