Frezyderm Baby Shampoo 300 ML

Frezyderm Baby Shampoo 300 ML

Lekë 1,663.00
Title:  
Shampo delikate për flokët e bebeve.

300 ml

Frezyderm Baby Shampoo pastron butësisht skalpin dhe flokët delikatë të bebeve, pa e tharë atë ose pa ndërhyrë në vlerën normale të ph. Nuk shkakton djegie të syve.

  • Surfaktantët e butë sigurojnë mbrojtjen e barrierës së lëkurës dhe pastrim sa më cilësor.
  • Ekstrakti i Kamomilit ka veti antiirrituese dhe anitinflamatore.
  • Proteinat e Orizit, të cilat kanë efekt emolient dhe hidratues, mbrojnë shtresën e jashtme të lëkurës.

Të testuara Dermatologjikisht dhe Oftalmologjikisht.


  • Hidhni një sasi të vogel të Baby Bath në skalpin e bebit dhe masazhojeni lehtësisht.
  • Shpëlajeni me ujë me presion të ulët.


Shiko edhe