Johnson Cottontouch Oil * 300 ML

Johnson Cottontouch Oil * 300 ML

Lekë 360.00
Title:  
Vaji i farave të pambukut, i krijuar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme të foshnjave të porsalindura.

300 ml


Vaji i farave të pambukut , i krijuar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme të foshnjave të porsalindura. 

  • Klinikisht i provuar dhe i përshtatshme për lëkurën e porsalindur që nga dita e parë.
  • Formulë e butë e përzier me pambuk të vërtetë.
  • Formula Klinikisht e Provuar e Butësisë është krijuar posaçërisht për lëkurën delikate të foshnjëve të porsalindura.
  • Formula e lehtë absorbohet shpejt dhe mbron lëkurën.
  • Përmban vaj kokosi  që ndihmon në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës.
  • Ideale për masazh të foshnjeve.
  • Mbron lëkurën e porsalindur nga tharja.
  • Pa parabenet dhe ngjyrues.
  • Hipoallergjik (i formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjive)

Aplikoni një sasi të vogël mbi pëllëmbët. Fërkoni duart së bashku për tu ngrohur, pastaj aplikojeni butësisht në lëkurë.

Shiko edhe