Johnsons Aloe Vera Oil * 500 ML

Johnsons Aloe Vera Oil * 500 ML

Lekë 650.00
Title:  
Vaj për fëmijë, i pasur me Vitaminë E dhe Aloe Vera.

500 ml

Ky vaj për fëmijë, i pasuruar me Vitaminë E dhe Aloe Vera, bllokon deri në 10 herë më shumë lagështi në lëkurën e lagur sesa kremi i zakonshëm në lëkurën e thatë, duke e lënë lëkurën e foshnjës tuaj të butë dhe të lëmuar.

  • I testuar nga dermatologu.
  • Hipoallergjik, i formuluar për të qenë i butë.
  • Projektuar për lëkurën delikate të foshnjës.
  • Pa parabene, ftalate ose ngjyra.

Masazhoni butësisht vajin në lëkurën e foshnjës pas një dush të ngrohtë për të parandaluar humbjen e lagështisë. 

Shiko edhe