Jowae Creme Riche Lissant Anti-Rides 40 ML

Jowae Creme Riche Lissant Anti-Rides 40 ML

Lekë 2,600.00 Lekë 3,250.00
Title:  
Krem i përqëndruar me efekt hidratues dhe anti-rrudhë.

40 ml

Jowae Creme Riche Lissant Anti-Rides është një krem zbutës kundër rrudhave për fytyrën. 

  • Aleanca e ekspertëve të antioksidantëve mbrojtës dhe riparues Lumifenolet dhe Ginsengut të kuq stimulues dhe tonifikues luftojnë vazhdimisht kundër shenjave të plakjes.
  • E përforcuar nga vetitë mbushëse të Acidit Hialuronik, një Peptidi zbutës dhe Glicerinës hidratuese, kjo formulë rikthen elasticitetin dhe shkëlqimin në lëkurën tuaj, ditë pas dite.

  • Çdo mëngjes, aplikoni një sasi të vogël të kremit dhe ngroheni në gishta. 
  • Përhapeni atë duke përdorur lëvizje në rritje nga brenda në pjesën e jashtme të fytyrës suaj. 
  • Përdorni teknikën e pinching ‘Jacquet’ për të përfunduar stimulimin dhe shtrëngimin e lëkurës, nga qafa në drejtim të ballit.

Shiko edhe