Mister Zzz Penna Dopo Puntura

Mister Zzz Penna Dopo Puntura

Lekë 850.00
Title:  
Pas pickimit të mushkonjave.

Mister Zzz Penna Dopo Puntura është freskuese në lëkurë dhe falë veprimit të Amoniakut qetëson irritimet pas pickimeve nga mushkonjat, mizat, grerëzat, mizat e kalit, rriqrat dhe insektet në përgjithësi dhe pas kontaktit me bimë thumbuese ose kandil deti.
Për më tepër, falë përbërësve aktivë natyralë si:

  • Aloe Vera, 
  • Ekstrakt Kamomili, 
  • Ekstrakt i Mëllagës, 
  • Ekstrakt i Kalendulës, 

e bën të përshtatshëm për lëkurën më të ndjeshme dhe delikate. 

Nuk është i yndyrshëm dhe lë një aromë delikate në lëkurë.

  • Tundeni para përdorimit.
  • Masazhoni zonën e prekur për disa sekonda.
  • Nëse është e nevojshme përsëriteni aplikimin sërish pas disa minutash.
Mos e përdorni në plagë të lëkurës. Nuk përtypet. Shmangni kontaktin me sytë dhe gojën. 

Përmban Amoniak.

Shiko edhe