Mustela Gel Lavant Apaisant * 300 ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Xhel pastrues për lëkurën dhe skalpin sensitiv të bebeve.

300 ml

Mustela Gel Lavant Apaisant është krijuar posaçërisht për lëkurë shumë të ndjeshme.
I përshtatshëm për të sapolindurit, pastron butësisht trupin dhe flokët e foshnjës dhe qetëson ndjesitë e shpimit dhe njollat e kuqe të foshnjës.

  • Përbërësi kryesor është Schisandra, fruta të kuqe, përdorur gjatë në mjekësinë kineze për vetitë e saj të shumta. Schisandra zbut lëkurën e brishtë dhe lehtëson shenjat e reaktivitetit të lëkurës.
  • Ekstrakti i Avokados hidraton dhe forcon barrierën e lëkurës.
Shpëlahet lehtë.

98% përbërës me origjinë natyrale. Pa fragranca.

  • Shtypni pompën e shishes 3 herë dhe hidhni atë sasi xheli në duar dhe e shkumëzoni atë.
  • Masazhoni butësisht lëkurën dhe skalpin e bebes.
  • Shpëlani me ujë të bollshëm.

Shiko edhe