Mustela Soothing Cleansing Wipes * 70

Mustela Soothing Cleansing Wipes * 70

Lekë 1,200.00
Title:  
Letra të lagura për pastrimin delikat të lëkurës së fëmijës.

70 copë

Mustela Soothing Cleansing Wipes janë letra të lagura të aromatizuara për fytyrën, duart dhe trupin e bebeve dhe fëmijëve. Pas përdorimit ndihet lëkura e butë dhe e hidratuar.

  • I pasur me ekstrakt Avokado, i cili ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës si edhe jep efekt qetësues në lëkurën e bebes.
  • I përshtatshëm për t'u përdorur që nga lindja.

Hipoalergjike.

Testuar dermatologjikisht.


Përdoren për pastrimin e fytyrës, duarve dhe trupit tek bebet dhe fëmijët.

Shiko edhe