Neostrata Correct Comprehensive Retinol Eye Cream 0.05 % * 15 ML

Lekë 6,200.00
Title:  
Krem me përmbajtje Retinoli dhe Peptidesh për trajtimin e zonës rreth syve.

15 ml

Trajtim i fuqishëm për eleminimin e rrathëve të zinj, borsave dhe rrudhave përreth zonës së syve. 

Formuluar me 0,05% retinol të pastër, të stabilizuar, ky përbërës i fuqishëm i përkujdesit të zonës përreth syve, ndihmon në rigjenerimin e lëkurës për një pamje më të ndriçuar, më të tërhequr dhe më të butë përreth syve.

Përbërësit kryesorë:

  • 0,05% Retinol: redukton rrudhat e lehta dhe ekzistuese
  • NeoGlukozamina: eksfolion butësisht dhe zbeh pamjen e njollave përreth zonës së syve
  • Peptidet: trajtojnë rrathët e errët
Përfitimet kryesore:

  • Redukton rrudhat e lehta, ekzistuese dhe të thella
  • Trajton rrathët e zinj
  • Zbeh pamjen e njollave
  • Nxit proçesin natyror të qarkullimit, rigjenerimit të lëkurës
-Pa aromë/ jo-yndyror
-Testuar Oftalmologjikisht

Aplikojeni kremin në mbrëmje përreth zonës së syve.

Shiko edhe