Neostrata Restore Bionic Face Serum 30 ML

Neostrata Restore Bionic Face Serum 30 ML

Lekë 6,750.00
Title:  
Serum intensiv për lëkura të thata dhe të ndjeshme.

30 ml

Ky serum intensiv me 10% Acid Laktobionik ndihmon në rikthimin e shkëlqimit dhe në përmirësimin e strukturës së lëkurës, duke përforcuar njëkohësisht efektin e produkteve të tjera anti-rrudhë që janë pjesë e rutinës tuaj ditore.
Acidi Laktobionik, një antioksidant i fuqishëm, ndërton dhe mbron strukturën mbështetëse të lëkurës nga faktorët e jashtëm mjedisorë.
Sëbashku me antioksidantëvet e tjerë si Pro-Vitamina A, C dhe E, tekstura e lehtë bën të mundur hidratimin intensiv dhe reduktimin e rrudhave të imta dhe ekzistuese, madhësisë së poreve dhe hiperpigmentimin në lëkurë.
Ideal për përdorim pas trajtimeve dermokozmetike.
Aplikojeni në fytyrë dhe qafë pas pastrimit të lëkurës dhe para përdorimit të produkteve të tjera (hidratues).
Mund të përdoret në të gjithë sipërfaqen e fytyrës, përfshirë këtu edhe zonën e syve apo përreth gojës. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë.

Shiko edhe