Suavinex Crema De Panal * 75 ML

Suavinex Crema De Panal * 75 ML

Lekë 1,200.00
Title:  
Krem zbutës për lëkurën e bebeve gjatë ndërrimit të pelenave.

75 ml

Suavinex Crema De Panal mbron lëkurën delikate të foshnjës nga agresionet e jashtme dhe e ndihmon atë të rigjenerohet.

  • Dioksidi i Titanit formon një barrierë absorbuese efektive, që mbron epidermën nga ngacmuesit si urina, jashtëqitja.
  • Gjalpi Shea dhe Vaji i Bajames së ëmbël zbut dhe lehtëson dhimbjen.
  • Kombinimi i zgjedhur me kujdes i Peptideve të gjeneratës së ardhshme dhe përbërësve aktiv anti-irritues siguron mbrojtje efektive kundër plasaritjes, ndërsa ndihmon në rigjenerimin e lëkurës.
Një pjesë thelbësore e kujdesit për foshnjën tuaj.

Pa paraben. Pa ngjyrues. Pa Lauril Fosfat.

Aplikoni një shtresë të hollë kremi në zonën e pelenës, pas çdo ndërrimi.

Shiko edhe