Uriage Age Protect Multi-Action Detox Night Cream * 40 ML

Lekë 4,450.00
Title:  
Krem nate me teksturë të mëndafshtë, i cili vepron në shenjat e plakjes dhe përmirëson oksigjenimin kutan. 

40 ml

Uriage Age Protect Multi-Action Detox Night Cream, krem nate me teksturë të mëndafshtë, i cili vepron në shenjat e plakjes dhe përmirëson oksigjenimin kutan. 

Kur zgjoheni lëkura ndihet më e freskët dhe më rrezatuese. 

Natë pas nate, lëkura rigjenerohet, detoksifikohet dhe shkëlqimi i saj rikthehet.

Parandalon dhe korrigjon shenjat e plakjes

  • Ul pamjen e vijave të imëta dhe rrudhave, lufton humbjen e qëndrueshmërisë, rikthen gjallërinë dhe shkëlqimin.

Përmirëson oksigjenimin qelizor

  • Mbron lëkurën nga ndotësit duke rritur sistemin e saj të detoksifikimit.

Hidraton lëkurën

  • Pasuruar me Ujë Termal për lëkurë të butë dhe të hidratuar.


  • Të aplikohet në mbrëmje në lëkurë të pastruar dhe të thatë. 
  • Shmangni kontaktin me sytë. 
  • Jo i përshtatshëm për gratë shtatzëna.

Shiko edhe