Vertiplex * 30

Vertiplex * 30

Lekë 1,500.00
Title:  
Suplement ushqimor, i cili përmirëson gjendjen e humbjes së ekuilibrit, si pasojë e veshit të mesëm.

30 tableta

Vertiplex përdoret për rastet e humbjes së ekuilibrit dhe tringëllimë në veshët.
Suplement ushqimor që mbështet funksionin e trurit dhe ndikon në mikroqarkullimin periferik. Ruan funksionin e mirë të kujtesës dhe rrit përqendrimin. Ndihmon edhe me sindromën vertigo (marramendje). 

Me përmbajtje:

  • Ekstrakti i Ginkgo Biloba – përmirëson qarkullimin e gjakut në tru, mbron qelizat nervore, përmirëson kujtesën, vëmendjen dhe redukton depresionin.
  • Magnezi – nxit metabolizmin qelizor duke gjeneruar energji.
  • Vitaminat B6, B12 dhe Acidi Folik – zvogëlojnë rrezikun e arteriosklerozës
  • Vitamina E, C dhe Seleni - me veti antioksidante

Sugjerohet përdorimi i 1 kapsule në ditë.

Shiko edhe